קידום ממומן בלינקדאין

כיצד קידום ממומן בלינקדאין יסייע לעסק שלכם?

לינקדאין היא רשת עסקית-חברתית הכוללת מאות מיליוני משתמשים, שנועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. המשתמשים הרשומים ללינקדאין מיוצגים בפרופילים אישיים המציגים את ניסיונם המקצועי. לינקדאין נחשבת לפלטפורמה העדכנית ביותר לעסקים. היא למעשה מפגישה ביניהם במרחב הוירטואלי ומסייעת להם ליצור מינופים עסקיים שונים. בין השימושים הפופולאריים ברשת זו: יצירת קשרים מקצועיים - נטוורקינג, שותפויות עסקיות, גיוס עובדים ועוד.

לצד התפקוד של הלינקדאין כרשת חברתית אורגנית, גם כאן נדרשים אמצעי פרסום ומימון כדי להגדיל את טווח הקשרים. פרסום בלינקאין הוא חובה לכל מנהל או עוסק בשיווק, מאחר והוא משמש ככלי עזר בעל אפקט חזק ליצירת אפיקים מקצועיים חדשים.

אילו אפיקי קידום בלינקדאין קיימים?

אמצעי הפרסום בלינקדאין מגוונים ושונים. אחד הפופולאריים שבהם: מודעות בניוזפיד הכוללות קידום תוכן – פוסט או סרטון וידאו. המודעות מכילות תוכן מדף החברה, או תוכן חדש שנוצר עבור המודעה, ומובילות לדף נחיתה או לאתר החברה. יש גם אפשרוית לבניית טופס לידים במודעות המתפרסמות בלינקדאין. אופציות פרסום מעניינות נוספות: מודעות קרוסלה המשלבות תמונות, מודעות דינמיות מותאמות אישית לקהל היעד, דיוור ממומן לתיבת המייל האישית בלינקדאין , פרסום מודעות בפיד של הסטורי ועוד.

מהם היתרונות של קידום ממומן בלינקדאין?

אחד היתרונות הגדולים והמשמעותיים בפרסום ברשת הלינקדאין, הוא שהיא מאפשרת להגיע לקהל יעד ממוקד. לצד איתור קהל המוגדר על פי מגדר, גיל ומיקום גיאוגרפי, ניתן לטרגט קהל על פי פרמטרים נוספים כגון תחום עיסוק, תפקיד, ואפילו מספר שנות ניסיון וגודל חברה.

כמו בפלטפורמות אחרות, גם לינקדאין מעניקה למפרסמים בשטחה אפשרות של הטמעת פיקסלים באתר החברה, שמאפשרים מעקב על המרות של מודעות הלינקדאין, ובנוסף מסייעים לשימוש ברימרקטינג (שיווק חוזר). 

לינקדאין נחשבת לפלטפורמת פרסום מאורגנת וממוקדת. רגע לפני שפוצחים בקמפיין פרסום - בחירת אמצעי הפרסום בה תיעשה תוך התאמה להגדרת מטרות הקמפיין. המטרות מקוטלגות באתר הלינקדאין וניתנות לסימון: העלאת המוּדעוּת למותג, הגדלת תנועת הגודלשים, מעורבות, צפיות וידאו, השגת לידים באמצעות טופס לידים, המרות באתר או בדף נחיתה ועוד.

אנחנו בחברת דיגיטל גרופ מתמחים בקמפיינים בלינקדאין. אנו נדאג לכך שתצליחו להפיק את המקסימום מהפלטפורמה, תוך קידום ממומן חכם ברשת הכי חזקה בתחום העסקי.