קידום ממומן בטאבולה ואאוטבריין

מהן טאבולה ואאוטבריין?

טאבולה ואאוטבריין הן שתי פלטפורמות בולטות ופופולאריות בישראל בתחום הפרסום והשיווק הדיגיטלי. הן מיועדות לקידום כתבות תוכן אינפורמטיביות או שיווקיות, לרוב באתרים הנצפים ביותר בישראל. הן אמנם שתי חברות שונות ומתחרות, אך עם זאת הן פועלות באופן דומה. הכתבות המקודמות באמצעות טאבולה ואאוטבריין מופיעות בצידי כתבות מערכתיות או בסופן, וכוללות תמונה וכותרת. מטרתן להפנות את קהל הגולשים שעשוי להתעניין בתוכן, להקליק ולהיכנס לכתבה.

כיצד קידום ממומן בטאבולה ואאוטבריין יסייע לעסק שלכם?
כאשר עסקים מעוניינים להגדיל את החשיפה שלהם ואת הרווחים, הם יכולים להיעזר בשירות של קידום ממומן בטאבולה ואאוטבריין. הכתבות מופיעות כאמור באתרים עם חשיפה גדולה, כך שאתם נהנים מפוטנציאל חשיפה עצום לכתבות המקדמות את השירותים או המוצרים שלכם.

קידום ממומן בטאבולה ואאוטבריין מאפשר להגיע לקהל היעד באמצעות תכנים מותאמים אישית, כך שהקהל שיגיע לכתבות שלכם אלו לקוחות פוטנציאליים. הקידום הממומן שהפלטפורמות האלו מציעות נחשב לפרסום משתלב, כזה שלא מפריע לחווית הגלישה של הקורא, אלא מוצג כתכנים נוספים שעשויים לעניין אותו. ההפניות של טאבולה ואאוטבריין מובילות בדרך כלל לכתבת תוכן שיווקי באתר התוכן המוביל, או לכתבה באתר של החברה, שהיא הגורם המפרסם. בכל מקרה שבו התבצעה הפניה לכתבה, היא חושפת את הקהל שהגיע לכתבה למידע שעשוי להיות רלוונטי עבורו ולהפוך אותו ללקוח.

החשיפה להפניות של כתבות אאוטבריין וטאבולה נעשית בדרך כלל בטרגוט, ניתוח נתוני גולשים רלוונטי לפי התחום בו עוסקת החברה. לעיתים קיימות הפניות ללא פילוח וטרגוט, כשרק הכותרות והתמונה בהפניה קובעות אם הגולש ייכנס או לא לכתבה, לפי מידת העניין שלו בנושא המוצג. חשוב שההפניה תהיה אטרקטיבית ותכלול תמונה מותאמת וכותרת מושכת, אם כי על התמונה והכותרת להיות גם ממוקדות, כדי שייכנס לכתבה קהל רלוונטי.

שימוש בקידום הממומן בטאבולה ואאוטבריין מסייע גם לאפיקים השיווקיים הנוספים של מערך השיווק הדיגיטלי של החברה המפרסמת. קורא שנכנס לכתבות שקוּדמוּ בטאבולה או אאוטבריין "מסומן" ככזה שמתעניין בתחום, והמידע אודותיו עובר גם לפלטפורמות השיווק הדיגיטלי הנוספות שהחברה נעזרת בהם כמו קידומים בגוגל ופייסבוק.


אנו בחברת "דיגיטל גרופ" מתמחים בקידום ממומן בטאבולה ואאוטבריין. אנו נסייע לכם בכתיבת התוכן שיקדם את העסק שלכם ונקדם אותו באמצעות הפלטפורמות שיאפשרו לכם להשיג לקוחות וקהלים חדשים.