צילום ועריכת סרטוני וידאו


עסקים רבים מבינים את התועלת של שיווק וקידום העסק באמצעות סרטוני וידאו. למעש למעלה מ-70% מאנשי השיווק טוענים כי סרטוני וידאו מעניקים המרות גבוהות יותר מכל אמצעי שיווק אחר. יש לכך סיבות רבות. ראשית, סרטונים מושכים את תשומת הלב של הגולשים יותר מכל מודעת טקסט. העיניים שלנו נמשכות לתנועה, ולכן הסיכוי שהגולש ילחץ על סרטון וידאו הוא גבוה פי 27 לעומת לחיצה על מודעה סטטית.

סרטונים לא רק מושכים את תשומת הלב של הגולשים, אלא מעוררים מעורבות רבה – סרטונים מקבלים 1200% יותר שיתופים מתמונות וטקסט. אנשים נהנים לשתף סרטונים, להגיב ולעשות לייק. סרטוני וידאו עוזרים גם להשיג תנועה רבה יותר לאתר שלכם -  לחברות שמשתמשות בסרטונים באתרים שלהן, יש 41% יותר כניסות גולשים לעומת חברות שאינן משתמשות בווידאו כלל. גם גוגל מעדיף לקדם סרטוני וידאו על פני טקסט – לאתרים עם סרטונים יש סיכוי גבוה פי 45 להופיע בדף הראשון של מנוע החיפוש לעומת אתרים עם טקסט בלבד.

בנוסף, סרטוני וידאו הם זכירים. מרבית האנשים זוכרים טוב יותר סרטון שצפו בו לעומת טקסט שקראו. מחקרים מראים שהצופים זוכרים 95% מהמסר של הסרטון לעומת 10% מהמסר המוגש בקריאת טקסט. כך שסרטון יעזור לחזק את המותג שלכם, ולהפוך אותו לבלתי נשכח.

אם כל זה לא מספיק, באמצעות הפקת סרטון תדמית לעסק שלכם, תוכלו להגדיל את המכירות ואת ההכנסות שלכם –64% מהלקוחות נוטים יותר לקנות מוצר באינטרנט לאחר שצפו בסרטון המקדם את המוצר.

אז אם אתם רוצים להוביל את העסק שלכם להצלחה, אנחנו ב"דיגיטל גרופ" נשמח להעניק לכם שירות של צילום ועריכת סרטוני וידאו. הסרטונים יעבירו באופן מדויק את המסר השיווקי שלכם ובהתאמה אישית לסוג העסק שלכם, למטרה, ליעדים ולקהל היעד. הצוות המיומן שלנו יבנה עבורכם סרטון שיווקי מא' עד ת' בהתאם לתקציב שלכם ולפי הצרכים שלכם. אנו מציעים שירות עריכת סרטוני תדמית המשלבים ראיונות, סרטון תדמית המבוסס על תמונות וקריינות, סרטון וידאו לרשתות החברתיות ועוד. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נפיק עבורכם סרטון וידאו מנצח.