עיצוב אתרים

כיצד עיצוב אתרים יסייע לעסק שלכם?
בעידן הדיגיטלי של ימינו, כל עסק שמכבד את עצמו חייב שתהיה לו נוכחות חזקה ברשת. מרבית הגולשים מחפשים מוצר או שירותים באינטרנט לפני שהם מבצעים רכישה או שוכרים שירות מסוים. אתר אינטרנט מאפשר להעלות את המודעות למותג שלכם, לחזק את האמינות שלכם, מסייע לכם להרחיב את קהל הלקוחות שלכם ובהתאם לכך להגדיל את ההכנסות והרווחים. ולכן, אם אתם רוצים להוביל את העסק שלכם להצלחה, חשוב מאוד שגם לכם יהיה אתר אינטרנט שיקדם את העסק שלכם.

תהליך עיצוב אתר

תהליך עיצוב אתר האינטרנט כולל תכנון ובניית אתר באופן שיהיה נגיש, שמיש, וקל  לצפייה ודפדוף נוחים בדפדפנים השונים במחשבים ובסלולרי. בתהליך עיצוב האתר, דואגים לעיצוב המתאים לאופי העסק ולמאפיינים של קהל היעד. בדפי האתר משולבים אלמנטים עיצוביים רבים המסודרים בצורה נעימה לעין הקורא, למשל: תמונות, טבלאות, רקעים, איורים גרפיים, ועוד.

תהליך עיצוב האתרים כולל תכנון וביצוע של כל המימד הויזואלי, תוך הקפדה על הענקת חווית משתמש טובה לגולשים שלכם. בכל תהליך של עיצוב אתרים יש לקחת בחשבון מספר נקודות ולהתחשב בהן, על מנת שעיצוב האתר יהיה נוח לעין וידידותי למשתמשים. בין הנקודות שיש לשים לב אליהן בעת עיצוב אתר: תוכן – עליו להיות קריא, נגיש ורלוונטי לקהל היעד. פונקציונליות –על האתר להיות ידידותי למשתמש עם ממשק נוח לניווט. מראה כללי – עיצוב נעים לעין עם פלטת צבעים המתאימה לעסק. זמינות – עיצוב אתר ידידותי עבור מנועי החיפוש ומדיות הפרסום השונות. נגישות – כיום קיימת חובה לעצב  אתר נגיש לגולשים בעלי מוגבלויות שונות, עם שילוב אלמנטים באתר המותאמים למגבלה שלהם ומאפשרים להם לגלוש בנוחות רבה.

שירותי עיצוב אתרים

חברתנו "דיגיטל גרופ" העוסקת בשיווק דיגיטלי, מתמחה בעיצוב אתרי אינטרנט לחברות, עסקים וארגונים. האתרים מעוצבים בהתאם לחברה, למדיניותה, לערכיה, ובהתאם לתחום עיסוקה ולשוק בו היא פועלת. עיצוב האתרים הוא תהליך שכולל את כל השלבים הנדרשים, החל משלב התכנון, בניית האתר, ועד לעיצובו הגרפי ודאגה לממשק נוח לגולשים. אתר אינטרנט בעל עיצוב מקצועי מסייע לחברה להשיג את מטרותיה השיווקיות.