ניהול פרופיל אינסטגרם אישי

יותר ויותר עסקים מבינים כיום את החשיבות של ניהול פרופיל באינסטגרם. אינסטגרם היא אפליקציה ורשת חברתית מצליחה שנועדה לשיתוף תמונות וסרטוני וידאו קצרים. האפליקציה מאפשרת לפרסם את התמונות והסרטונים בשני שדות הפרסום העיקריים שלה: פוסטים בפיד הראשי, וסטוריז שמפורסמים במשך 24 שעות. את התמונות והסרטונים ניתן לערוך באמצעות פילטרים, כיתובים, אימוג'יז, מוסיקה ועוד.

ההתבססות של האפליקציה בעיקר על תמונות וקטעים ויזואליים הופכת אותה לפופולארית מאוד בקרב הקהל הצעיר. כל משתמש שנרשם לאפליקציה בוחר אחרי מי ברצונו לעקוב, לפי תחומי העניין שלו, ובכך יכול לצפות באופן שוטף בפרסומיו. בעמוד הפרופיל הראשי מופיע המידע של מספר העוקבים אחר הפרופיל, ומספר הפרופילים אחריהם עוקב המשתמש. בנוסף, ניתן לצפות ברשימת העוקבים והנעקבים של אותו פרופיל.

 

חשיבות הנוכחות באינסטגרם

אינסטגרם היא זירה שמספקת חוויה למשתמשים, ולכן הם מבלים בה דקות ושעות ארוכות מזמנם. זוהי במה חשובה לנוכחות של חברות ועסקים שרוצים להגדיל את החשיפה שלהם לקהלי יעד שונים. מומלץ מאוד לחברות לפתוח פרופיל משתמש, לפרסם תמונות וסרטונים של המוצרים או השירותים שהם מספקים, וכך לזכות לחשיפה פוטנציאלית גדולה. מבנה האפליקציה מעודד מעורבות ואינטראקציה באמצעות תגובות, הודעות, תיוגים ושיתופי תמונות וסרטונים. הפרסום באינסטגרם זוכה לתהודה רחבה, הרבה בעזרת אושיות רשת המהווים מודל לחיקוי וזוכים לקהל עוקבים גדול. אותם משפיענים מפרסמים פוסטים שיווקים עם מידע על חברות ומוצרים תוך תיוג העמוד הרלוונטי, וכך מסייעים לחברות להגדיל את ההכנסות.

פונקציה מעניינת וחשובה לעסקים באינסטגרם היא חשיפת נתוני השימוש בסטורי, כמו מספר צופים ומיהם הפרופילים שצפו. קיימת אפשרות לשלב באינסטגרם תכנים ממומנים בתשלום, שהמשתמשים יתקלו בהם בפיד או בסטוריז. הפרסומים מבוצעים תוך טירגוט ופילוח נתוני משתמשים כמו גילאים, אזור גיאוגרפי, תחומי עניין ועוד. פרסומים יכולים להוביל לפרופיל החברה באינסטגרם או ללינק לאתר לרכישה.

שירותי ניהול פרופיל אינסטגרם

חברתנו דיגיטל גרופ מתמחה בניהול וקידום פרופיל אינסטגרם לחברות, לשם הגדלת החשיפה. במסגרת השירות אנו דואגים לניהול עמוד אינסטגרם, תוך יצירת תוכן שיווקי המקודם בקידום אורגני או בקידום ממומן.