בניית חנויות אינטרנטיות

בשנים האחרונות חלה צמיחה בפופולריות של חנויות אינטרנטיות, ויותר ויותר עסקים בוחרים להקים חנות מקוונת במקום או לצד החנות הפיזית שלהם. חנות אינטרנטית היא חנות שקיימת ברשת ושצרכנים פרטיים יכולים לרכוש בה מוצרים ושירותים. רכישת המוצרים בחנות האינטרנטית מתקיימת דרך המחשב באמצעות תוכנת סליקה המשמשת לתשלום. 

 

היתרונות בחנות אינטרנטית

חנות מקוונת מאפשרת לבצע רכישות של מוצרים ושירותים דרך האינטרנט, ללא הצורך של הגעה לחנות. המוצרים המוצעים למכירה מאופסנים בחדרים/ מחסנים, ועם הזמנת מוצר, הוא נארז ומועבר לקונה באמצעות משלוח, או באיסוף עצמי  מנקודה שנקבעה.

קיומה של חנות אינטרנטית מציעה יתרונות רבים הן לחברה המפעילה את החנות והן לקהל הלקוחות. רכישה אונליין בחנויות אינטרנט הפכה לנוהג נפוץ, והיא מסייעת לעסקים להגדיל את המכירות בזכות הקלות והנוחות של הרכישה. חנות אינטרנטית זמינה 24/7, כך שניתן לבצע ממנה רכישות בכל עת. מיקומה של החנות ברשת האינטרנט מנגיש אותה לקהל מכל רחבי הארץ והעולם ולא מגביל אותה לאזור גיאוגרפי מסוים. המוצרים שבחנות הווירטואלית ניתנים לאחסון במחסנים, שעלויות אחזקתם זולות בהשוואה לעלויות הכרוכות בתפעול חנות פיזית.

החשיפה של החנות לקהל היעד והנגישות אליה פשוטה ונוחה. הגולשים מגיעים לחנות האינטרנטית בעקבות פרסום, או לאחר חיפוש אינטרנטי ממוקד שערכו על מוצר.

הקמת חנות מקוונת

תהליך בניית חנויות אינטרנטיות כולל מספר שלבים. מומלץ להקים חנות אינטרנטית בעזרת אנשי מקצוע שהופכים את המהלך לפשוט ומהיר עבור החברה.

בין השלבים: בניית אתר המיועד לחנות, עיצוב האתר והחנות בהתאם לאופי העסק, הקמת דפי מוצר שבהם מוצגים המוצרים למכירה עם תמונה, תיאור ומחיר, שילוב מערכת סליקה המאפשרת לקיים תשלום בעסקה אינטרנטית, ועוד. בסיום התהליך החברה נהנית מחנות אינטרנטית זמינה לרכישה אינטראקטיבית ומתעדכנת, שניתן להעלות ולהוריד בה מוצרים בהתאם להיצע ולמדיניות.

שירותי בניית חנות אינטרנטית

חברתנו דיגיטל גרופ מספקת שירותי בניית חנויות אינטרנטיות. בניית החנות היא תהליך שנעשה לאחר היכרות מעמיקה עם החברה או העסק. התהליך כולל מספר שלבים מבניית האתר ועיצובו, ועד הקמת דפי המוצר. בתום התהליך החברה תיהנה מאתר מכירות פעיל ויעיל.