קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק היא דרך מצוינת להגדילה את החשיפה לעמוד העסקי שלכם ולהגדיל את הרווחים

בעידן של ימינו, כל עסק חייב להשקיע בשיווק דיגיטלי שיכול לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות: פרסום באינסטגרם, שיווק שותפים, קידום אתרים ופרסום ממומן בפייסבוק. כאשר מדברים על פרסום ממומן בפייסבוק, הכוונה היא לקידום פוסטים בתשלום. כך ניתן להגדיל את החשיפה לכל פוסט ובהתאם לכך את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם. בניית קמפיין ממומן בפייסבוק מורכבת מהשלבים הבאים:

קביעת מטרה

ראשית יש להחליט מהי המטרה של הקמפיין שלכם: להעלות את המודעות למותג, להגדיל את החשיפה, להגדיל את תנועת הגולשים לאתר, להגדיל את מספר העוקבים או להשיג מעורבות לפוסטים.

הגדרת קהל היעד

חשוב להבין מיהו קהל היעד שלכם לפי מאפיינים דמוגרפיים כמו מין, גיל, תחומי עניין, מיקום ועוד. קהל היעד שתבחרו ייחשף למודעות שלכם, ולכן זהו שלב קריטי מאוד.

בניית המודעה

בשלב זה יש לבנות את המודעה. מומלץ להיות יצירתיים ולנסח פוסטים שימשכו את תשומת הלב של הגולשים לפעולה. למודעה יש לצרף סרטון או תמונה איכותיים ומעניינים.

בחירת המיקום

במסגרת פרסום ממומן בפייסבוק, תדרשו לבחור היכן תמוקם המודעה שלכם – בניוזפיד של הגולשים, במודעות בצד שמאל ועוד.

קביעת תקציב

פרסום ממומן בפייסבוק עובד לפי מודל של תשלום לפי קליק. אתם משלמים רק על תוצאות ועלות הפרסום נקבעת בהתאם לתקציב שלכם. ככל שתשקיעו יותר תקציב, כך המודעות שלכם יזכו לחשיפה גדולה יותר.

מעקב אחר הקמפיין

לאחר שיצרתם פרסום ממומן בפייסבוק, חשוב מאוד לעקוב אחר הדוחו"ת והנתונים של הקמפיין. בהתאם להישגי הקמפיין, ניתן לשנות את המודעה, לעצור אותה או להמשיך את הקמפיין.

מעוניינים לקדם את העסק שלכם באמצעות פרסום ממומן בפייסבוק? אנחנו ב"דיגיטל גרופ" נבנה עבורכם קמפיין פרסומי מא' עד ת', בהתאם לקהל היעד והמטרה שלכם. אנחנו ננסח עבורכם מודעות ממומנות שיניעו את הגולשים לפעולה, נבחר את המיקום המתאים ביותר למודעות ונעקוב בזמן אמת אחר ביצועי הקמפיין כדי להבטיח את הצלחתו. צרו עמנו קשר ותובילו את העסק שלכם להצלחה.


השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.