קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

רוצים להגדיל את תנועת הגולשים לאתר שלכם? כך קידום ממומן בגוגל יסייע לכם לעשות זאת

האתר הנצפה ביותר בעולם הוא גוגל. לפי הנתונים, 5.6 מילון אנשים ברחבי העולם משתמשים במנוע החיפוש 3-4 פעמים ביום. כאשר הגולשים מחפשים מוצר או שירות מסוים, מופיעים בפניהם שני סוגים של תוצאות: תוצאות אורגניות המתקבלות באמצעות קידום אתרים אורגני ותוצאות שמגיעות למקומות הראשונים באמצעות קידום ממומן בגוגל.

מהו קידום ממומן בגוגל?
קידום ממומן בגוגל זהו למעשה פרסום האתר שלכם באמצעות תשלום על מודעות. כשגולש מחפש מילת מפתח מסוימת הרלוונטית לתחום העסק שלכם, המודעה שלכם המקדמת אתכם תוצג בפניו בעמודים הראשונים. קמפיינים ממומנים יכולים להופיע גם בתוצאות החיפוש של גוגל וגם ביוטיוב – פלטפורמת סרטוני הוידאו שגוגל היא הבעלים שלה.

מדוע כדאי להשקיע בקידום ממומן בגוגל?
קידום ממומן בגוגל עובד מהר מאוד. כבר לאחר בניית קמפיינים ממומנים אפשר לראות תוצאות. המודעות של גוגל מעניקות לכם נראות באופן מידיי, כך שיותר גולשים ייחשפו לאתר שלכם. כך תוכלו להגביר את המודעות לעסק שלכם ולהמיר את אותם גולשים ללקוחות. תוכלו לפנות בדיוק לקהל היעד שלכם לפי מאפיינים דמוגרפיים כמו מין, גיל, מיקום ותחומי עניין ולמקד את המודעות לפי מילות המפתח שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם נוהגים לחפש.

פרסום בגוגל יסייע לכם להתמודד מול המתחרים שלכם המציעים שירות או מוצר דומים. זאת משום שמרבית הגולשים יעדיפו להיכנס לאתרים המופיעים ראשונים בתוצאות החיפוש. בנוסף לכך, מודל התשלום של גוגל הוא נוח מאוד – אתם משלמים רק על תוצאות ורק כאשר גולש נכנס לאתר שלכם. כך אתם מבטיחים שההשקעה שלכם בקידום ממומן בגוגל היא בטוחה. ניתן להגדיר את עלות הפרסום בהתאם לתקציב שלכם והחזר ההשקעה הוא עצום.

אנחנו ב"דיגיטל גרופ" מתמחים בבניית קמפיינים ממומנים בגוגל. אנחנו נבנה עבורכם קמפיין מוצלח ושיווקי שימשוך את הגולשים להקליק על המודעה ולהיכנס לאתר שלכם. שירותי קידום ממומן בגוגל שאנו מספקים, צפויים להגדיל את קהל הלקוחות ואת ההכנסות שלכם . אז אם אתם רוצים שהעסק שלכם יצליח, צרו עמנו קשר.

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.