קידום בטיקטוק

קידום בטיקטוק

אפליקציית הסרטונים הקצרים היא פלטפורמה מצוינת לקידום עסקים. כך קידום בטיקטוק יזניק את העסק שלכם למעלה

יותר ויותר עסקים, בעיקר כאלה שפונים לקהל הצעיר, מבינים את הצורך והחשיבות של קידום בטיקטוק. האפליקציה הסינית שהוקמה בשנת 2016, התחילה את דרכה כפלטפורמה לסרטוני ריקודים וכיום אפשר למצוא בה מגוון רחב של סרטונים קצרים בני 15 עד 60 שניות – ממתכונים, דרך מדריכי איפור ועד מתיחות.

מדוע כדאי להשקיע בקידום בטיקטוק?

טיקטוק נחשבת לאפליקציה הטרנדית ביותר בימינו. היא כוללת יותר ממיליארד משתמשים ברחבי העולם, מתוכם 800 מיליון משתמשים פעילים. זמן השהייה באפליקציה הוא יחסית ארוך ועומד על 52 דקות ביום, וכוכבי הטיקטוק מרוויחים בה מאות אלפי דולרים. קידום בטיקטוק מתאים למגוון רחב של עסקים ובעיקר אם קהל היעד שלכם הם בני נוער וצעירים.

מה כולל קידום בטיקטוק?

ישנם כמה דרכים לקדם את העסק שלכם בטיקטוק. הדרך הראשונה היא באמצעות יצירת ערוץ עם סרטונים שיווקים שיקדמו את המוצרים או השירותים שאתם מציעים. כדי שהגולשים יעקבו אחריכם ויצפו בערוץ שלכם, אתם חייבים לספק תכנים מקוריים, יצירתיים ולחשוב כמה שיותר מחוץ לקופסה. מומלץ לעקוב אחר הטרנדים הכי חמים ולקבל השראה.

קידום בטיקטוק יכול לבוא לידי ביטוי גם באמצעות שיתופי פעולה עם משפיענים. אלו אנשים שערוצי הטיקטוק שלהם זוכים לפופולריות עצומה, ודי בכך שהם יצלמו סרטון עם המוצר שלכם כדי להגדיל את ההכנסות שלכם.

אפשרות נוספת לקדם את העסק שלכם בטיקטוק היא באמצעות פרסום ממומן. מדובר במודעות בתשלום שמופיעות בפני קהל היעד שלכם ומגדילות את החשיפה שלכם. מודל התשלום על פרסום בטיקטוק הוא כמו בפייסבוק – אתם מגדירים את התקציב מראש, וגודל החשיפה והפרסום הוא בהתאם לתקציב שלכם. שימו לב שניתן לפרסם אך ורק סרטונים או מצגת הכוללת תמונות עם סאונד ואפקטים.

אז אם גם אתם חולמים להפוך את העמוד שלכם בטיקטוק לויראלי, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו ב"דיגיטל גרופ" מציעים שירותי קידום בטיקטוק הכוללים בניית אסטרטגיית תוכן, יצירת שיתופי פעולה עם משפיענים ובניית קמפייינים ממומנים באפליקציה המצליחה.


השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.