בניית אתרים

בניית אתרים

כל עסק שמכבד את עצמו זקוק לשירותי בניית אתרים. לפניכם כל מה שחשוב לשים אליו כאשר בונים אתר

בעידן הדיגיטלי של ימינו, כאשר אנשים מעוניינים לרכוש מוצרים או לשכור שירותים, הם פונים לאינטרנט. בשל כך, עסקים קטנים וגדולים כאחד, זקוקים לשירותי בניית אתרים. אתר אינטרנט הוא למעשה כרטיס הביקור של העסק. הוא מציג בפני הלקוח הפוטנציאלי את המוצרים או השירותים שהעסק מציע והמטרה שלו היא להניע את הגולש לפעולה – ליצור קשר עם העסק ולבצע רכישה. אם טרם בניתם אתר לעסק שלכם או שהאתר שלכם מיושן ולא מושך לקוחות, חשוב לפנות לחברה לבניית אתרים. הנה כמה מהדברים שצריך לשים לב אליהם כשבונים אתר.

מידע על השירותים או המוצרים
האתר שלכם חייב לכלול מידע על השירותים או המוצרים שאתם מציעים. יש לכתוב את המידע באופן שיווקי כך שהוא יגרום לגולשים להתעניין במה שיש לכם להציע. פנו באופן אישי לקהל היעד שלכם וספרו להם מהי התועלת שהם יכולים להשיג מהעסק שלכם.

חווית משתמש
האתר שלכם צריך להעניק חווית משתמש טובה – אתם חייבים לדאוג לכך שהאתר שלכם יהיה מהיר, שהניווט בו יהיה נוח ואינטואיטיבי ושהעיצוב יהיה רספונסיבי. אתר רספונסיבי זהו אתר שתצוגת המסך שלו מותאמת לגדלי מסכים שונים – מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים. כמחצית מתנועת הגולשין ברשת מגיעה מהנייד, ולכן חשוב לוודא שהאתר שלכם מותאם גם למובייל.

עיצוב גרפי
חשוב מאוד שהאתר שלכם יהיה בעל עיצוב גרפי המותאם למיתוג שלכם ולערכי העסק שלכם. יש להימנע מעיצוב עמוס עם צבעים צעקניים שעלול להסית את תשומת לבם של הגולשים. יש להקפיד על גופנים נוחים לקריאה ועל שילוב תמונות איכותיות.

אז אם גם אתם רוצים להקים אתר חדש או לשדרג את האתר שלכם? אנחנו ב"דיגיטל גרופ" מציעים לכם שירותי בניית אתרים. אנחנו נאפיין את האתר שלכם לפי המטרות והיעדים שלכם, נבצע מחקר אודות קהל היעד שלכם, נכין סקיצה של האתר בהתאם לצרכים שלכם ונדאג לעיצוב מרשים של האתר שיתכתב עם המיתוג העסקי שלכם. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.