אינסטגרם אורגני לעסקים

אינסטגרם אורגני לעסקים

קידום אורגני באינסטגרם מאפשר לכם להגדיל את החשיפה לעסק שלכם ללא תשלום. לפניכם כל הטיפים לקידום יעיל ואפקטיבי

אינסטגרם, הרשת החברתית המבוססת על שיתוף תמונות, נחשבת לאחת מהרשתות החברתיות הפופולריות ביותר בישראל. ישנם יותר מ-3 וחצי מיליון משתמשים חודשיים באינסטגרם, והשימוש ברשת החברתית רק הולך וגדל עם הזמן. עם פוטנציאל חשיפה כל כך עצום, עסקים רבים משקיעים בתחום קידום אורגני באינסטגרם.

בניגוד לקידום ממומן המבוסס על תשלום למודעות, קידום אורגני באינסטגרם הוא מהלך שנועד לשווק באופן טבעי את העמוד העסקי שלכם ללא תשלום, זאת באמצעות יצירת תוכן מעניין ומושך. אז הנה לפניכם כמה טיפים לקידום אורגני שיהפכו את עמוד האינסטגרם העסקי שלכם למצליח במיוחד:

יצירתיות היא שם המשחק

הדרך לבלוט מעל המתחרים שלכם ולמשוך את תשומת לבם של הגולשים, היא על ידי העלאת פוסטים יצירתיים. נסו לחשוב מחוץ לקופסה ולא ללכת על המובן מאליו. מומלץ מאוד לשאוב השראה מעמודים מצליחים בתחום שלכם מהארץ ומהעולם.

מעורבות

חשוב מאוד ליצור מעורבות עם העוקבים והגולשים בעמוד העסקי שלכם. ענו להם על שאלות, עשו להם לייק על תגובות ומדי פעם פרסמו סקרים בסטורי. כך תגרמו להם להרגיש שהם חשובים לכם ותגבירו את הנאמנות שלהם למותג שלכם.

השתמשו בסטורי

אם כבר הזכרנו את הסטורי, אז מדובר באחד הפיצ'רים הפופולריים ביותר באינסטגרם. הוא מצליח מאוד בין היתר בשל המיקום הבולט שלו – מעל הניוז פיד ובגלל האופי הקליל שלו. זה המקום שלכם להתפרע, ולהעלות תכנים מיוחדים כמו למשל סרטונים קצרים ומשעשעים שמקדמים את העסק שלכם.

עדכון תמידי

קידום אורגני באינסטגרם לא יכול להצליח אם לא תקפידו לעדכן באופן קבוע את העמוד שלכם. עמודים שמתעדכנים לעיתים רחוקות לא מצליחים להשיג עוקבים חדשים ומעורבות הגולשים בהם היא נמוכה באופן משמעותי. אז הקפידו להעלאות באופן קבוע תכנים לעמוד, ויחד עם זאת אל תגזימו. עומס של פוסטים עלול לגרום לגולשים לעומס בפיד שלהם. לכן, ההמלצה שלנו היא להעלות פוסט אחד עד שניים ביום.


השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.