למה כדאי להשקיע בעיצוב עמוד 404?

למה כדאי להשקיע בעיצוב עמוד 404?

כמעט בכל אתר ישנם לינקים שבורים ודפים בבנייה המובילים לעמוד שגיאה. כך השקעה בעיצוב עמוד 404 תעזור לכם להשאיר את הגולשים באתר

גם אם השקעתם באתר שלכם ופניתם למעצב האתרים הטוב ביותר, לא תמיד הכל מושלם. כמעט בכל אתר עשויים להיות לינקים שבורים, דפים שנמצאים בבנייה או תקלות שמובילות לעמוד 404. עמוד 404 זהו עמוד הכולל הודעת שגיאה לכך שהאתר לא נמצא. מרבית העסקים לא נוגעים בעמוד 404, וכאשר גולש נחשף לעמוד כזה הוא עלול לקבל רושם רע על האתר, לנטוש אותו ולפנות לאתרים של המתחרים. אז מה עושים?

משקיעים בעמוד 404

צאו מנקודת הנחה שלא תמיד ניתן למנוע הופעה של עמוד 404. מה שאתם כן יכולים לעשות הוא למנוע נטישה של הגולשים באמצעות השקעה בעיצוב של עמוד השגיאה. זכרו שהתפקיד שלכם הוא לספק חווית משתמש טובה, ולכן ממש כמו שאתם משקיעים בעיצוב אתר הבית או עיצוב דף צור קשר, כך עליכם להשקיע גם בעיצוב עמוד 404. עמוד 404 מושקע עם עיצוב מרשים, לא רק שישאיר את הגולשים באתר שלכם, אלא עשוי גם להניע אותם לפעולה.

איך להשקיע בעיצוב עמוד 404?

ראשית, מומלץ מאוד להכניס לעמודי 404 תמונה מעניינת ומושכת שתגרום לגולשים לעצור לפני שהם סוגרים את לשונית האתר שלכם. שלבו משפט שיניע אותם לפעולה כמו למשל: "אופס. לא מצאתם את מה שאתם מחפשים? תנו לנו לעזור לכם". תוכלו להכניס בעמוד השגיאה מנוע חיפוש שיאפשר לגולשים להריץ חיפוש חדש, כפתור חזרה לעמוד הבית, קופונים למוצרים או לשירותים שלכם שיניעו את הגולשים לפעולה, גלריה של קטגוריות קיימות שדרכן הגולשים יוכלו להגיע לעמוד בנושא דומה למה שהם מחפשים. בנוסף לכך, מומלץ להשאיר טופס ליצירת קשר שיאפשר לגולשים שלכם לדווח על עמוד 404 או לברר עמכם שאלות לגבי העמוד המבוקש.

אתם יכולים להפוך את הלימון ללימונדה ולנצל את עמוד השגיאה כדרך להניע את הגולשים ליצור עמכם קשר, לעניין אותם במוצרים או בשירותים שלכם ולהמיר אותם מגולשים ללקוחות.

צרו עמנו קשר ואנו נשמח לעצב את עמוד השגיאה באתר שיקדם את העסק שלכם.


השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.