למה כדאי להימנע משימוש בבוטים באינסטגרם?

למה כדאי להימנע משימוש בבוטים באינסטגרם?

עסקים רבים נעזרים בבוטים באינסטגרם במטרה להשיג עוקבים חדשים. אז מדוע בוטים עלולים להזיק לחשבון שלכם באינסטגרם? כל התשובות במאמר הבא

אין ספק שניהול עמוד עסקי באינסטגרם זוהי עבודה מפרכת. עליכם להגיב לגולשים, לעשות להם לייקים, לעקוב אחרי לקוחות פוטנציאליים, לשים תגיות רלוונטיות לפוסטים שלכם ועוד. בעלי עסקים שרוצים לחסוך זמן יקר מצאו שיטה: שימוש בבוטים באינסטגרם.

מהם בוטים באינסטגרם?

בוטים באינסטגרם אלו אלגוריתמים מתוכנתים שמבצעים פעולות באופן רובוטי. בין שלל הפעולות שהבוטים יכולים לעשות ניתן למנות מענה לתגובות הגולשים, מעקב אחריהם, לייקים, הכנסת תגיות, מענה להודעות פרטיות ועוד. הבוטים אמנם יכולים לייעל את תהליך העבודה באינסטגרם ולחסוך זמן ואנרגיה, אבל הם מסוכנים מאוד עבורכם.

כיצד בוטים באינסטגרם יזיקו לכם?

אינסטגרם מעוניינת שתשקיעו כסף בפרסום ממומן ולכן היא מתנגדת לבוטים. כאשר אינסטגרם קולטת שחשבון ברשת החברתית משתמש בבוטים, היא "מענישה" את בעל החשבון. תחילה, אינסטגרם תשלח לכם אזהרה ובפעם הבאה שתיעזרו בבוט היא תחסום את החשבון שלכם למשך שבוע עד שלושה שבועות, בהתאם למינון השימוש בבוטים. שימוש בתדירות גבוה הבבוטים עלול לגרום לכך שהפרופיל שלכם באינסטגרם ייסגר לצמיתות ואתם לא תוכלו לערער על כך.

חסרון נוסף של בוטים באינסטגרם הוא שמדובר בסופו של דבר ברובוט. הוא לא תמיד יודע לענות כראוי לשאלות של הגולשים, והוא עשוי לעקוב אחר משתמשים שהם כלל לא קהל היעד שלכם. בנוסף, אם ישנו עדכון לאינסטגרם המתבצע לפני שהמתכנת עדכן את הבוטים, הבוט עלול להפסיק לעבוד.

בשל כל החסרונות האלו, מומלץ להימנע מבוטים. אם אין לכם זמן לנהל את עמוד האיסנטגרם, עדיף להשאיר זאת למקצועניים כמו חברות שיווק דיגיטלי. חברה שתבצע עבודה טובה תסייע לכם להגדיל את החשיפה של עמוד האינסטגרם שלכם, להגדיל את מספר העוקבים והלייקים שלכם ובהתאם לכך את מספר הלקוחות.

רוצים לשכור שירותי ניהול עמוד אינסטגרם אמיתיים ואיכותיים? צרו עמנו קשר. אנחנו ב"דיגיטל גרופ" נשמח לנהל עבורכם את עמוד האינסטגרם ולהשיג עבורכם עוקבים חדשים ללא שימוש בבוטים.


השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.