כמה עולה קידום ממומן בפייסבוק?

כמה עולה קידום ממומן בפייסבוק?

החלטתם לפרסם את העסק שלכם בפייסבוק? לפניכם כל מה שרציתם לדעת על עלות קידום ממומן בפייסבוק

יותר ויותר עסקים מבינים את האפקטיביות של קידום ממומן בפייסבוק. זוהי שיטת פרסום הכוללת תשלום על מודעות שמופיעות ברשת החברתית. שיטה זו מאפשרת להגיע באופן ממוקד לקהל היעד שלכם, לחשיפה גבוהה ובמחיר זול יותר בהשוואה לפלטפורמות פרסום אחרות. אז מה המחיר? הנה כל מה שרציתם לדעת על העלות של קידום ממומן בפייסבוק.

מודל תשלום לפי תוצאות

ממש כמו קידום ממומן בגוגל, גם מודל התשלום של קידום ממומן בפייסבוק הוא פר קליק. כלומר, רק כאשר גולש הקליק על המודעה שלכם אתם משלמים על הלחיצה. יש לכך יתרון גדול משום שאתם משלמים רק על תוצאות ומבטיחים שההשקעה שלכם תהיה משתלמת. העלות לקליק בפייסבוק היא בין 0.5 אגורות ל-2 שקלים.

כיצד נקבע המחיר לכל קליק?

המחיר של כל קליק על מודעה בפייסבוק, משתנה לפי גורמים שונים. כך למשל, פרסום שנועד להגביר את המודעות למותג הוא יקר יותר לעומת פרסום עבור חיזוק המעורבות של הגולשים. עלות הפרסום משתנה גם לפי קהלי היעד שאתם מכוונים אליהם, וככל שאתם פונים לקהלים מגוונים יותר כך המחיר של כל קליק יהיה יקר יותר. בנוסף לכך, בתקופות של חגים או מועדי מכירות מיוחדים כמו בלאק פריידי, המחירים של הפרסום בפייסבוק קופצים ונחשבים לגבוהים משמעותית לעומת עלות הפרסום בימים רגילים.

מחיר לפי התקציב שלכם

המחיר של קידום ממומן בפייסבוק משתנה בהתאם לתקציב שלכם ולכמה כסף אתם מעוניינים להשקיע. יחד עם זאת, חשוב לדעת שפייסבוק דורשת סכום מינימלי לפרסום בהתאם לסוג הקמפיין. כך למשל, קמפיין שמטרתו להשיג לייקים יעלה לכם לפחות 5 דולר ליום. העלות של פרסום חודשי יכולה להיות 200 שקלים ויכולה להיות יותר מ-2000 שקלים. ככל שתשקיעו תקציב גדול יותר על פרסום, כך תיהנו מתוצאות טובות יותר.

אז אם אתם מעוניינים לפרסם את העסק שלכם באמצעות קידום ממומן בפייסבוק, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו ב"דיגיטל גרופ" נשמח לנהל עבורכם קמפיין איכותי ואפקטיבי שיניב לכם תוצאות ויסייע לכם להגדיל את קהל הלקוחות וההכנסות שלכם.


השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.