חדשנות דיגיטלית

חדשנות דיגיטלית

תהליך משפך שיווקי שמתנהל בצורה יעילה ומקצועית, מוביל להגדלת הרווחים של החברה.  באמצעות חדשנות דיגיטלית, אנו מצליחים להמיר את הגולשים שהגיעו דרך המשפך השיווקי, ללקוחות משלמים. כדי להשיג תוצאות מקסימליות עבור החברה עימה אנו עובדים, אנו דואגים לנהל את 'מסע הלקוח' שלה בדרך אופטימלית, שיטתית ומדויקת שאנו בונים עבורה. המסע המדובר כולל מספר תחנות שנעים על ציר של זמן לעבר המטרה:

  • שלב בניית הפרסונה – שלב המעניק היכרות עמוקה שמובילה לתחושת אמינות חזקה כלפי החברה.
  • שלב חשיפת הלקוח הפוטנציאלי לקמפיינים ולפרסומים.
  • שלב המכירה בו הלקוח הפוטנציאלי הופך ללקוח חדש.
  • רימרקטינג - שימור הלקוח והפיכתו ללקוח חוזר.

 

אנחנו לא רק מביאים לידים ולקוחות לחברה. אנו דואגים ללוות אתכם לאורך כל שלבי המשפך השיווקי – החל משלב המודעות למותג ועד ייעוץ לגבי תהליך המכירה. 

 

דאטה וניתוח משתמשים

 

איסוף מדויק ויעיל של דאטה ושימוש חכם בו – מסייע להקפיץ את המכירות. זאת מאחר והוא מסייע להגיע בדיוק רב ללקוחות פוטנציאליים של החברה, אותם ניתן להפוך ללקוחות חדשים. ענקיות הטכנולוגיה אוספות בכל רגע מידע על הגולשים. למעשה, הן עושות את העבודה עבורכם. בעזרת חדשנות דיגיטלית נשתמש באינסוף הנתונים והדאטה שהן אספו, על מנת למקסם את הרווחים שלכם.

לאחר איסוף המידע הרלוונטי לחברה, אנו נבחר להשתמש בכלי האפקטיבי ביותר עבורכם - טירגוט פרסונלי על פי פרסונות וקהלים, אשר מבוסס על בינה מלאכותית. מדובר בכלי שמייצר לידים מדויקים ולכן מוביל בהכרח ובאופן ניכר לתוצאות טובות יותר.

 

שיפור יחס המרה

 

יחס המרה הוא מספר המבטא את העלות של כל ליד שהגיע לעסק בעקבות מהלכי השיווק הדיגיטלי. אנו נדאג לשיפור שיעור ההמרות על ידי ניתוח התנהגות משתמשים בדרכים חדשניות, שלא היו ניתנות לשימוש עד היום. זאת בעזרת אסטרטגיה דיגיטלית מדויקת, אוטומציה ופריסת מדיה.

פעולות אלה יסייעו למצות את את מלוא הפוטנציאל של תקציב השיווק והפרסום - הגדלת הכנסות החברה, תוך הורדת עלויות הקידום.   

 

שקיפות וחדשנות דיגיטלית בזמן אמת

 

שיווק דיגיטלי הוא שירות הכרחי עבור כל חברה, כזה שביכולתו להוביל אותה ביעילות  להגדלת הרווחיות שלה. המציאות המשתנה ללא הרף ואי הוודאות הכלכלית עבור החברות, מגדילה את נחיצותם של משווקי הדיגיטל עבור החברות. בנוסף, היא מחייבת שקיפות גדולה מאוד ושיתוף פעולה הדוק בין שני הצדדים. ככל שהשיתוף והשיקוף גדולים יותר, כך קל יהיה לסייע לחברה להצליח ולהסתגל לכל מציאות ושינויים.

 

 


השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.